Привітання з 230 річницею села Кричунове

Дата: 21.11.2022 09:16

Шановні жителі Кричунівського старостату Любашівської селищної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю жителів села Кричунове з 230 річницею з Дня його заснування

Сьогодні ми переживаємо нелегкі для нашої України воєнні часи і, на жаль, нам не вдається святкувати, традиційно зібравшись як годиться у дружньому колі.  Проте ми обов’язково переживемо усі негаразди, здобудемо Перемогу і відзначимо разом ще не одне свято під мирним небом.

Бажаю Вам та Вашим родинам Божого благословення та заступництва, мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, достатку й усіляких гараздів.

А  селу Кричунове  - процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється  радістю і надією на краще!

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ