Дата: 21.11.2022 10:28

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі, на території Любашівської територіальної громади, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу — сімейний патронат.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України:

віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);

проживають на спільній житловій площі;

мають позитивний досвід виховання дітей;

одна (один) з яких не працює;

пройшли курси спеціальної підготовки;

відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Соціальні виплати патронатному вихователю – 2,5 прожиткових мінімумів на кожну дитину відповідного віку. Так, з 1 січня 2022 року така соціальна допомога становить для дітей віком від 0 до 6 років – 5250,00 грн. (2100 грн х2,5), а для дітей віком від 6 до 18 років – 6545,00 грн. (2618 грн х2,5). Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 січня 2022 року – 2481 грн х5) і дорівнює 12405 грн. Також установлена система надбавок у розмірі 10% за кожну наступну дитину, а також за складність у разі влаштування до сім’ї патронатного вихователя новонародженої дитини, дитини з ВІЛ-інфекцією, дитини з вадами розвитку чи інвалідністю, неповнолітньої вагітної.

Адреса: смт Любашіва, вул. Володимира Князя, 84.

Телефони для довідок: (04864) 2-27-91, 2-20-11