Штаб ТЕБ та НС

Дата: 25.11.2022 13:56

24 листопада 2022 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів розширене засідання оперативного штабу ТЕБ та НС спільно зі старостами, керівниками структурних підрозділів селищної ради, комунальними службами та керівниками установ та організацій з питання тривалих відключень електроенергії.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов поінформував, що в Любашівці розгорнуто роботу двох Пунктів Незламності, де в разі тривалого відключення електроенергії більше ніж 24 годин люди можуть підзарядити телефони та зігрітись. Дав доручення старостам на місцях в Пунктах обігріву організувати роботу генераторів, павербанків, щоб люди могли зарядити телефони, а також провести обстеження всіх одиноких, літніх людей, багатодітні сім’ї для виявлення їх потреб.

Звернувся до всіх керівників спільно працювати на безпеку громадян, оперативно реагувати на порушення громадського порядку, надзвичайні ситуації, насилля в сім’ях тощо.

Цей тиждень був важким для усіх нас. Любашівська громада, як і вся Одеська область і Україна декілька діб залишалася без світла, на даний час електроенергію почали подавали на декілька годин.

Сподіваємося, що енергетики швидко відновлять зруйновану інфраструктуру.