Бронювання військовозобов'язаних аграріїв відбуватиметься виключно через електронний кабінет.

Дата: 29.11.2022 11:19

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі, - про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак.

Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.

Починаючи з
14 жовтня! бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через кабінет запитів на бронювання  https://cutt.ly/QBRntf5

Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше.

Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу Agromobplan2022@gmail.com розглядатися не будуть!!!

До уваги сільгоспвиробників!

Повідомляємо, що у разі звільнення заброньованих працівників, по закінченню сезонних робіт, забронювати їх через три місяці вони вже не зможуть Повідомлення до військкомату про звільнення працівників і зняття броні керівники повинні подавати на наступний день після звільнення.