Дата: 01.12.2022 10:15

25 листопада 2022 р. в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» КУ "Центр надання соціальних послуг" Любашівської селищної ради було проведено вуличну акцію до міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. Мета акції привернення уваги громадськості до проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення та формування свідомості мешканців Любашівського району щодо нетерпимого ставлення до насильства. Організаторами в формі роздаткових матеріалів, було розповсюджено інформацію серед населення та в громадських місцях, про установи, де можна отримати допомогу, знайти захист від кривдника. Адже найчастіше, жертва домашнього насильства мовчить про свою біду та надалі потерпає від знущань. Основною ідеєю заходу стали вислови: «Ні насильству» та «Я проти насильства! А ти?».