Вулична акція «Скажемо СНІДу – НІ!»

Дата: 02.12.2022 08:16

КУ «Центр надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради інформує

01 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Кількість хворих у світі сягає 33 млн осіб. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 270 тис. осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.

З метою профілактики та інформування жителів громади щодо проблеми ВІЛ/СНІДу КУ "Центр надання соціальних послуг" Любашівської селищної ради спільно з благодійною організацією «Рука допомоги» було проведено вуличну акцію «Скажемо СНІДу – НІ!». Під час акцій проводилась інформаційно-просвітницька робота, спрямована на інформування населення про ознаки хвороби ВІЛ/СНІДу, інформування щодо шляхів передачі даного захворювання та ризику інфікування, впливу на організм людини, засобів захисту. В ході роботи були роздані брошури-пам’ятки з метою привернути більше уваги до проблеми ВІЛ/СНІД.