Створено сайт "Повертайся", на якому можна звернутися по допомогу українського уряду в поверненні додому

Дата: 21.12.2022 14:18

Сьогодні є чимало людей, що через війну проти власної волі опинилися на території росії, білорусі, ОРДЛО і хочуть повернутися до рідної країни, об'єднатися з близькими. Національне інформаційне бюро створило сайт "Повертайся", на якому можна звернутися по допомогу українського уряду в поверненні додому.

Сайт http://children.multipoly.net містить покрокову інструкцію, як це зробити: маршрут повернення, де отримати харчування, засоби гігієни та базову медичну допомогу, що робити у разі відсутності документів, і так далі.