Гіркий смуток війни знов торкнувся Любашівської громади.

Дата: 26.12.2022 09:11

Гіркий смуток війни знов торкнувся Любашівської громади.За офіційними даними Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 15 грудня 2022 року, захищаючи Україну від російських загарбників в районі населеного пункту Верхньокам'янське Бахмутського району на Донеччині загинув любашівчанин, солдат механізованого відділення військової частини А4351 Збройних Сил України КАНЦЕР Євгеній Євгенійович, 30.04.1985 р.н.

Любашівська селищна рада, разом з усіма жителями громади, висловлює щирі співчуття рідним і близьким Герою України з приводу непоправної втрати.

Вічна пам'ять воїну-земляку, який своє життя поклав за свою Батьківщину! Про дату та час прощання з Захисником та Героєм Євгенієм буде повідомлено додатково.

Світла пам’ять і шана Герою!