29 грудня в Любашівській громаді попрощалися з захисником, який віддав своє життя у боротьбі за Україну Євгенієм КАНЦЕРОМ.

Дата: 30.12.2022 08:38

Прощання з Євгенієм розпочалося у сімейному будинку в селищі Любашівка. Потім військова процесія з тілом загиблого захисника рухалась вулицями до центральної площі біля Будинку культури, де відбувся траурний мітинг. Віддати шану вірному сину України прийшли рідні, близькі, керівництво громади, друзі, побратими та всі хто його знав і любив.

Героя поховали на Алеї Слави на кладовищі в селищі Любашівка, де відбулася заупокійна служба за захисником та церемонія прощання з усіма військовими почестями.

Вічна пам’ять Героям!