ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ПОДІЛЬСЬКОЇ РВА МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА - ЩОДО ПОТОЧНОЇ СИТУАЦІЇ ЗІ СВІТЛОМ В ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ !

Дата: 17.01.2023 08:58

Шановні жителі Подільщини!

Станом на 14:00 годину триває відновлення енергосистеми країни після дванадцятого масованого ракетного удару російського агресора 14 січня.

Дефіцит в енергосистемі суттєво зріс. Через перевантаження системи вже з 10-ї години введені аварійні відключення.

Керівництво країни, області, району завжди докладають максимум зусиль для забезпечення населення теплом, світлом, водою, звʼязком та стабілізації ситуації в цілому.

Тому прошу споживачів, у тому числі і бізнес-клієнтів, свідомо ставитися до вимог скорочення споживання електроенергії та обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів.

Наголошую!!! У ситуації, яка склалася винна росія та її фашиське військо, які продовжують БЕЗБОЖНО руйнувати не лише енергетичну інфраструктуру, а цілі села, міста тазнищувати мирне населення.

Збройні Сили України цінною неймовірних зусиль зупиняють навалу ворога.

Щиро дякую ЗСУ та вам, жителі Подільщини за розуміння.

Разом до Перемоги !

Слава Україні!