Привітання з Днем Соборності України

Дата: 20.01.2023 13:10

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня Соборності  України та 105-ої річниці незалежності Української Народної Республіки!

Проголошення соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. На початку ХХ століття після падіння імперій українці об’єдналися у власній державі. Сьогодні, через трохи більше століття після проголошення Акта Злуки, ми обʼєднані у відстоюванні своєї незалежності і держави. А після перемоги над російським агресором Україна відновить свою соборність.

Нні Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  Соборність – мета Перемоги.

Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».

Бажаю всім і надалі триматися разом! В єдності – наша сила! Разом ми переможемо!

Миру вам і Божої Благодаті!

.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                     Геннадій ПАВЛОВ