Сьогодні, в Подільську відбувся мітинг з нагоди Дня Собороності України.

Дата: 20.01.2023 14:39

Сьогодні, в Подільську відбувся мітинг з нагоди Дня Собороності України.

У мітингу взяли участь заступник начальника Подільської районної військової адміністрації Оксана Лобода, керівник апарату Подільської РВА Ольга Матвєєва, начальник юридичного управління апарату Подільської РВА Сергій Курганський, керівництво Подільської міської ради, представники підприємств, установ та організацій, військові, представники поліції та ДСНС, ЗМІ та громадськість.

У цей День ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

І хоч Акт Злуки тоді реалізувати не вдалося, він є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. Як відомо, державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Соборність – мета Перемоги.

Під час мітингу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих героїв та в знак пам’яті та шани поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим захисникам.

Україна соборна !

Разом до Перемоги !