День Соборності відзначили в Любашіфвській громаді

Дата: 20.01.2023 14:41

22 січня 2023 року Україна відзначає День Соборності  України.

Напередодні державного та національного свята, 20 січня 2023 року біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка відбувся мітинг, присвячений Дню Соборності України та  105-ій річниці від Дня об’єднання Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави.

Проголошення Акта Злуки - важлива сторінка в літописі державотворення, і нині, за більш ніж століття, ми розуміємо, що соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення й майбутнє.

У мітингу взяли участь працівники Любашівської селищної ради, установ та організацій, жителі селища Любашівка, громадськість, які перед початком заходу о 09.00 год. хвилиною мовчання вшанували пам’ять учасників визвольного руху всіх часів, воїнів та земляків, загиблих за Незалежність та територіальну цілісність України у боротьбі з російським окупантом.

«Так сталося, що цього року День Соборності ми відзначаємо у часи важких випробувань. Сьогодні важко всім, але найважче – на фронті. Там, де наші захисники і захисниці щосекунди ведуть запеклі бої, стримують агресора і віддають найцінніше за рідну землю – своє життя. Ми вдячні ЗСУ за кожен день, що наближає нас до Перемоги. Ми вдячні за те, що можемо відзначати наші державні свята у незалежній та соборній Україні і розуміємо, як ніколи, важливість підтримки наших Героїв» - зазначила у своєму виступі секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк. Сьогодні, як і 105 років тому, в умовах воєнних дій, для збереження соборності України потрібна єдність всіх українців. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  Соборність – мета Перемоги.

Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».

По закінченню святкового заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу Шевченко.

Пам’ятаймо, що сила української нації в нашій єдності!

Миру та Перемоги нашій Україні!