День пам'яті жертв Голокосту

Дата: 30.01.2023 11:09

День пам'яті жертв Голокосту

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту проведено мітинг – реквієм біля пам'ятного знаку жертвам Голокосту встановленого на старому єврейському кладовищі в селищі Любашівка. З промовою виступив Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, який зазначив, що люди мають знати про переломні та трагічні моменти у нашій історії, адже тільки усвідомлюючи минуле, можна розраховувати на мир та єдність у майбутньому. Сьогодні світ усвідомлює усі ті страшні тортури, що стали проявом трагедії. Але ми маємо продовжувати робити все залежне від нас, щоб зберегти пам’ять та не допустити повтору цих подій.

Присутні вшанували пам’ять всіх невинно розстріляних, задушених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею хвилиною мовчання та поклали квіти біля пам’ятного знака жертвам Голокосту.