Профілактичні заходи "Сім'я та пожежна безпека"

Дата: 30.01.2023 11:15

Профілактичні заходи "Сім'я та пожежна безпека"

Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року, тому систематичне проведення роз’яснювальної роботи з населенням є вкрай важливим.

24 січня 2023 року працівниками служб у справах дітей Подільської районної військової адміністрації та Любашівської селищної ради спільно з відділом запобігання надзвичайних ситуацій Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області був проведений профілактичний захід "Сім'я та пожежна безпека" в селах Арчепитівка, Янишівка, Бобрик Перший та Бобрик Другий Любашівської селищної ради Подільського району.

Метою даного заходу було обстеження умови проживання сімей, які перебувають у полі зору служб у справах дітей, перевірка дотримання ними правил пожежної безпеки. В деяких сім’ях виявлені суттєві порушення в користуванні пічним опаленням, з членами родин проведено роз’яснювальну роботу та надані рекомендації по їх усуненню.

Слід пам’ятати всім, що нехтування правилами пожежної безпеки може призвести до трагічних випадків. Бережіть себе та своїх рідних!