Оголошення про оновлення адресних табличок

Дата: 30.01.2023 13:23

Оголошення про оновлення адресних табличок

Шановні мешканці громади!
     З метою забезпечення естетичного вигляду всіх населених пунктів громади необхідно оновити (встановити) адресні таблички на фасадах Ваших будівель, установ, підприємств і закладів.
     Це дозволить створити комфортний візуальний простір і спростити жителям, гостям та фахівцям спеціальних служб орієнтуватися у населених пунктах громади.
          Утримувачі та власники будівель мають можливість самостійно демонтувати застарілі та виготовити нові адресні таблички.
           Адресні таблички мають один вид — горизонтальний, виконані у двох кольорах — синьому та білому, напис виконується білим кольором українською мовою.

Номери на табличці пишуться розмірами двох рівнів: основний номер будинку — цифрою розміром першого рівня, буква і цифра після дробу — розміром другого рівня. Адресні таблички мають бути встановлені на фасаді кожної будівлі та споруді, що мають адресу.

Ряд вулиць та провулків в громаді перейменовано,  за більш детальнішою інформацією з приводу нових назв вулиць можна звернутися до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любашівської селищної ради по телефону 2-25-41.