Дата: 01.02.2023 15:41

Увага! З 01.02.2023 року в ЦНАП Любашівської селищної ради відновлено роботу Державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Прийом державним реєстратором проводиться: Понеділок - П'ятниця щоденно з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00. З додаткових питань звертатись за телефоном 2-11-04, 2-62-61, або за адресою: вул. Софіївська, 162, смт. Любашівка. ЦНАП Любашівської селищної ради.

До зустрічі в ЦНАП!

Ми працюємо для ВАС!