Любашівська громада провела в останню путь Героя - Миколу БУЧУМАША

Дата: 08.02.2023 16:35

Любашівська громада провела в останню путь Героя - Миколу БУЧУМАША

Сьогодні, 08 лютого 2023 р. Любашівська  громада з гірким сумом, болем та слізьми попрощалася із мужнім Захисником, вірним Сином України - Миколою Івановичем БУЧУМАШЕМ, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Микола з 01 березня 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Без вагань покинув все найдорожче, сім'ю та рідних, щоб захищати Батьківщину, і віддав своє життя за всіх нас.

Воював на Миколаївському, Херсонському та Бахмутському напрямках механіком-водієм гаубичного самохідно-артилерійського взводу однієї з військових частин, керував бойовою машиною Град.

Він боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю.

На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців.

Прощання з воїном відбулося у рідному селі нашого захисника.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Миколи до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником односельчани, рідні, побратими, друзі, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Смерть Миколи БУЧУМАША - це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни.

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого.

Вічна пам'ять і слава Герою!