Інформація до відома

Дата: 09.02.2023 17:02

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 10 лютого 2023 року   з 10.00 до 12.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Встановлення та облік часу роботи та часу відпочинку під час дії воєнного стану»;

- з 14.00 до 17.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Повідомлення працівника про зміну істотних умов праці».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович.

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України    13  лютого 2023 року    з 10.00 до 12.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Переведення працівника без його згоди на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором»;

- з 14.00 до 17.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Оплати праці працівників».

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  14 лютого 2023 року     з 10.00 до 12.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Дистанційний режим роботи»;

- з 14.00 до 17.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Трудові права та соціальні гарантії осіб з інвалідністю».