Обстеження умов проживання дітей у сім'ях на території Новокарбівського старостинського округу та селищі Любашівка

Дата: 10.02.2023 15:49

10 лютого 2023 року службами у справах дітей Любашівської селищної ради та Подільської районної державної (військової) адміністрації спільно з інспектором сектору ювінальної превенції відділу поліції проведено обстеження умов проживання дітей у сім'ях на території Новокарбівського старостинського округу та селищі Любашівка.  З батьками проведено бесіди щодо виконання батьківських обов'язків, попереджено про відповідальність за неналежне їх виконання, рекомендовано привести санітарно - побутові умови у належний стан.   Також з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди на тему  "Пожежна безпека в побуті". По кожній сім'ї складено акти обстежень умов проживання, протоколи бесід про пожежну безпеку, інспектором сектору ювінальної превенції складено протоколи на батьків.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису