Проведено інформаційно - профілактичний  захід"Пожежна безпека в побуті"

Дата: 24.02.2023 14:39

23 лютого 2023 року працівниками служби  у справах дітей Любашівської селищної ради та КУ «Центр надання соціальних послуг» Любашівської селищної ради  спільно з провідними інспекторами ВНЗ Подільського  РУ ГУ ДСНС  в Одеській області проведено інформаційно - профілактичний  захід  у  сім'ях  з дітьми  на території селища Любашівка  та с. Вишневого.

Під час даного заходу було  проведено навчання та бесіди з батьками  та дітьми на тему  "Пожежна безпека в побуті", роз’яснено поводження у надзвичайних ситуаціях, проінформовано про правила пожежної безпеки та правила користування і обслуговування  пічного опалення, користування  альтернативними засобами освітлення кімнат і приміщень та електроприладами з метою запобігання  нещасних  випадків  та травмування дітей та батьків. З батьками також проведено бесіди щодо виконання батьківських обов'язків, попереджено про відповідальність за неналежне їх виконання.

Фото без описуФото без описуФото без опису