Дата: 02.03.2023 16:25

Прощання з Героєм

02 березня 2023 року жителі Любашівської громади провели в останню путь свого земляка, Героя – Дениса БУЛАТА, який загинув 25 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут  Донецької області.

Денис перебував у місцях, де велися запеклі бої, стояв на захисті своєї родини, громади,  України та вірив у Перемогу. У віці 36 років він віддав найцінніше – своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Висловлюємо щирі співчуття родині захисника. Герої не вмирають, а навіки залишаючись в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису