Дата: 07.03.2023 08:46

Любашівська громада отримала ще чотири потужних генератори для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Два генератори отримали за підтримки Одеської обласної військової адміністрації і ще два від австрійських благодійників кампанії MALTESER Hospital Service Австрія.

Генератори передані Комунальному підприємству «Джерело-Комунсервіс» Любашівської селищної ради, які будуть використовуватись для водопостачання жителів громади в період відсутності електроенергії.

Любашівська селищна рада від імені всіх жителів громади щиро дякує за надану гуманітарну допомогу у вигляді електрогенераторів  голові Одеської обласної військової адміністрації Максиму Марченко, Генеральному секретарю MALTESER Hospital Service Австрія Мануелю Вайнбергеру та раднику з економічних питань Посольства України в Республіці Австрія Юрію Будниченко.

Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису