Привітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дата: 08.03.2023 08:06

Дорогі жінки, матері, дружини, бабусі, сестри, доньки

Любашівської селищної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Але водночас жінки можуть бути сильними, вольовими і рішучими. Ви маєте неабияку силу волі і завжди впевнено йдете до поставлених цілей.

Наші жінки найкращі і найсміливіші жінки у світі!

В умовах війни наші жінки демонструють безпрецедентні відвагу та готовність до самопожертви. Вони несуть службу у Збройних Силах України, допомагають пораненим, займаються волонтерством, допомагають внутрішньо переміщеним особам та  з кожним днем наближають день Перемоги.

Ви молитесь, за своїх дітей, за кожного солдата, за кожного Героя!

Дякую вам за ту працю, яку в цей воєнний час Ви розділяєте з усіма в тилу та забезпечуєте лінію оборони!

Бажаю всім добра, любові, сімейного затишку, надійного родинного кола та миру всій Україні.

Слава Україні! Слава Героям! Слава нашим Захисницям!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                     Геннадій ПАВЛОВ