09 березня - вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка

Дата: 09.03.2023 10:04

У 2023 році минає 209 річниця з Дня народження геніального поета, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Він був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю в становленні нашої держави.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Тарас  Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому за прекрасні вірші і  картини. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Нехай слова Шевченка додають усім нам сил для протистояння ворогу, довгоочікуваної Перемоги та миру в Україні!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                     Геннадій ПАВЛОВ