Нарада селищної ради

Дата: 13.03.2023 12:55

10 березня 2023 року під головуванням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, після засідання сесії проведено оперативну нараду з старостами,  керівниками структурних підрозділів селищної ради та керівниками комунальних підприємств.

За результатами наради старостам населених пунктів громади те керівникам комунальних підприємств було дано ряд доручень щодо наведення благоустрою в населених пунктах територіальної громади, організації Днів благоустрою з залученням громадськості,  належного стану державної символіки на адмінбудівлях та в громадських місцях, продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи з інформаційної кампанії «Гвардія наступу», надання перепусток та бронювання працівників сільгосппідприємств тощо.

Фото без описуФото без опису