Подяка за підтримку Збройних Сил України

Дата: 15.03.2023 09:45

Подяка за підтримку Збройних Сил України

За постійну підтримку та вагому допомогу підрозділам Збройних Сил України та військовослужбовцям, які на передовій захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України Любашівського селищного голову Геннадія Павлова нагородили почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

• Дякую всій нашій патріотичній потужній Любашівській громаді за допомогу Збройним Силам України! – зауважив Геннадій Павлов після нагородження.  Ця відзнака - заслуга кожного мешканця нашої громади! З початку повномасштабного російського вторгнення українські військові продовжують протистояти ворогу. Зі свого боку, ми, в тилу, намагаємося забезпечити їх всім необхідним, аби полегшити становище наших захисників. Всі, від працівників селищної ради, старостинських округів, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, сільгосппідприємств, підприємців, комунальних господарств, працівників культури, освіти, медицини, волонтерів, благодійників, небайдужих жителів громади працюють та надають постійну підтримку Збройним Силам України. Хтось допомагає коштами, продуктами харчування, ліками, хтось працює виготовляючи окопні свічки, буржуйки, маскувальні сітки, хтось купує та передає на фронт автомобілі, хтось шиє військову амуніцію, а матері та дружини допомагають святою молитвою. Тож кожен з нас щоденно наближає нас до Перемоги.

Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну, реалізуємо багато проектів з розвитку Любашівської громади! Адже українці - це сильна, непохитна та волелюбна нація!

Нехай Господь оберігає наших захисників, наш український народ і нашу Україну!

Разом ми - сила! Разом - до Перемоги!

Слава Україні!!!