ГВАРДІЯ НАСТУПУ: ТРИВАЄ ВІДБІР ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ НАЦПОЛІЦІЇ «ЛЮТЬ»

Дата: 15.03.2023 14:50

На Одещині продовжується набір добровольців в об'єднану штурмову бригаду національної поліції України "Лють".

15 березня 2023 року, за дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, на базі Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості  було проведено інформаційний захід з громадянами призовного віку орієнтований на добровольців для вступу до добровольчих об’єднань Гвардії наступу та Збройних Сил України.

В заході прийняли участь начальник Любашівського відділу Подільської філії Одеського ОЦЗ Тетяна Подолян, начальник ВП №1 РУП ГУНП в Одеській області, підполковник поліції Володимир Міщан, заступник голови Любашівської селищної ради Віталій Бровченко, начальник Управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Ірина Заміхановська,

Підполковник поліції Володимир Міщан ознайомив присутніх із умовами вступу до бригади національної поліції України "Лють", проходження служби, пакету соціальних гарантій для бажаючих проходити службу. Довів учасникам зустрічі основні завдання підрозділу: проведення штурмових дій, знешкодження ДРГ і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.

Усім бажаючім вступити до бригади «Лють», або інших бригад Гвардії наступу,  необхідно подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг, також заяви приймаються у місцевому відділенні поліції.

Долучайся до бригади, захисти Україну від російської навали!

Перетвори свою лють на зброю!

Разом до перемоги!