УВАГА! Сильний вітер! Будьте обережні!

Дата: 28.03.2023 15:01

УВАГА! Сильний вітер! Будьте обережні!

За інформацією Гідрометереологічного Центру Чорного та Азовського морів протягом 28 та 29 березня по Одеській області очікуються пориви вітру до 15-20 м/с (1 рівень небезпечності — жовтий).

У зв’язку з погіршенням погодних умов при сильних поривах вітру просимо громадян дотримуватися основних правил з безпеки.

Якщо ви знаходитеся вдома:

Щільно закрийте всі вікна.

Якщо балкони та лоджії не засклені, з них слід прибрати всі предмети, які при сильних поривах вітру можуть випасти назовні.

Перебуваючи на вулиці:

Слід триматися якнайдалі від навісних конструкцій, наприклад, рекламних щитів, ліній електропередачі, а також дерев. Потрібно переконатися, що поруч немає нічого, що може відірватися і впасти при сильних поривах вітру.

Заборонено підходити до обірваних дротів і предметів, які зачепилися за дерева, оскільки вони можуть впасти та поранити вас.

Якщо негода захопила вас на вулиці:

Сховайтеся у найближчій будівлі (магазин, бібліотека, торговий центр, під’їзд будинку тощо) до його стихання.

Не стійте під великими деревами, не припарковуйте під ними транспорт. Дерево або його гілки можуть не витримати сильних поривів вітру і впасти.

Бережіть себе!