30 березня День визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів

Дата: 29.03.2023 15:16

Дорогі ветерани, шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

79 років тому, в березневі дні 1944 року, землі Любашівського району району було звільнено від німецько-румунської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності - вони вічні.

Сьогодні, через багато років після визвольних боїв, історія повторюється.

Вже другий рік триває героїчне протистояння українського народу російському воєнному вторгненню.

Українці знову боронять власну державу від зовнішнього агресора, а тому сучасникам, напевно, легше зрозуміти тих, хто свого часу виганяв окупантів з рідної землі.

Ми схиляємо доземно сьогодні голови перед загиблими у Другій Світовій війні та загиблими трагічними 2022 та 2023 років військовими, цивільними та дітьми внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Україна вже перемогла. Вторгнення Росії об'єднало наш народ. Неможливо зламати українців, котрі сильні духом.

Разом до Перемоги!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ