ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ – ЕКОНОМІЯ РОДИННОГО БЮДЖЕТУ!

Дата: 29.03.2023 15:22

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ – ЕКОНОМІЯ РОДИННОГО БЮДЖЕТУ!
В Любашівському відділі Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості є можливість отримати ваучер на навчання.
Громадяни, які не мають статусу безробітного можуть скористались правом на отримання ваучера та обрали із багатьох видів професій - професію водія транспортних засобів. Для онлайн-навчання є Арцизький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України.
 Оплата навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 За допомогою ваучера зайняті громадяни можуть стати більш конкурентоспроможними на ринку праці!

За більш детальною інформацією звертайтеся до Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості : смт Любашівка вул Володимира Князя 132-а. тел. (04864)2-22-82, (04864)2-22-60