Повідомляємо про початок  громадського обговорення

Дата: 30.03.2023 10:00

Повідомляємо про початок  громадського обговорення

З метою врахування громадських інтересів Любашівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проектів:

•  «Генеральний план населеного пункту (зонінгу та ДПТ) с. Сергіївка Любашівської територіальної громади Подільського району Одеської області».  Генеральний план розроблено на виконання рішення Любашівської селищної ради від  17 березня 2020 року № 993;
  •  «Генеральний план населеного пункту (зонінгу та ДПТ) с. Яновка Любашівської територіальної громади Подільського району Одеської області».  Генеральний план розроблено на виконання рішення Любашівської селищної ради від  17 березня 2020 року № 994;
  •  «Генеральний план населеного пункту (зонінгу та ДПТ) с. Олександрівка Любашівської територіальної громади Подільського району Одеської області».  Генеральний план розроблено на виконання рішення Любашівської селищної ради від  17 березня 2020 року № 995.

Дані проєкти розроблені з метою:

• оптимальне розміщення та функціонування об’єктів громадської та житлової забудови;
  • визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;
  • визначення містобудівних умов та обмежень забудови;

З матеріалами проєктів Генеральних планів можна ознайомитись в приміщенні Любашівської селищної ради за  адресою: вул. Софіївська, 97,               смт Любашівка, Любашівської територіальної громади, Подільського району, Одеської області, 66502, у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любашівської селищної ради.

Замовник містобудівної документації – Любашівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації – ПП «АСТОР - ЮГ» м. Одеса.

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 28 квітня  2023 року письмово в приміщенні Любашівської селищної ради або на                                e-mail: lubgkh@ukr.net.  Посадова особа  яка відповідальна за збір пропозицій Дорошевська Марія Василівна.