Попередження щодо масового отруєння бджіл

Дата: 25.04.2023 08:54

Попередження щодо масового отруєння бджіл

Шановні пасічники та аграрії Любашівської громади!

На жаль, маємо прикрі випадки масового отруєння бджіл на території Любашівської громади.

У воєнний час важлива максимально ефективна комунікація та взаєморозуміння між агровиробниками та пасічниками, щоб і захистити бджіл, і забезпечити виробництво усіх видів сільгосппродукції.

Фізичні особи та суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані завчасно повідомляти про заплановане застосування засобів захисту рослин шляхом надання до Любашівської селищної ради на ел.адресу luba.rada@ukr.net повідомлення про застосування засобів захисту рослин  за три доби  до запланованого їх застосування. Щоб пасічники мали час вжити необхідні заходи для запобігання отруєнь.

Ми всі наразі маємо сконцентрувати свої зусилля на тому, щоб мінімізувати випадки отруєння бджіл, сприяти підвищенню врожайності та охороні навколишнього середовища, в якому нам жити після Перемоги!

Сьогодні кожен на своєму фронті працює, аби врятувати життя!