Любашівська громада провела в останню путь Героя – Івана МАТВІЄНКА

Дата: 26.04.2023 14:35

Любашівська громада провела в останню путь Героя – Івана МАТВІЄНКА

26 квітня 2023 р. згорьована Любашівська  громада провела на вічний спочинок ще одного Героя, вірного Сина України - Івана Павловича МАТВІЄНКА, який віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за мирне небо та світле майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Іван загинув, виконуючи бойове завдання 19 квітня 2023 року, захищаючи Україну від російських загарбників в районі населеного пункту Григорівка, Донецької області отримавши поранення несумісне з життям. Йому було лише 33 роки.

Небо плакало разом з тими, хто прийшов попрощатися з Героєм.

Прощання відбулося у рідному селі Демидове нашого захисника.

Віддати шану Герою прийшли сотні мешканців громади. Проводжали траурний кортеж із домовиною Захисника до його останнього місця спочинку односельчани, рідні, побратими, друзі, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Смерть Івана - це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.