Дата: 04.05.2023 08:48

На кладовищі у селі Агеївка Любашівської селищної територіальної громади поліцейські затримали зловмисника, який зірвав Прапор України з могили Захисника України Миколи ОЛАРА, понівечив флагшток та порвав фото.

Зловмисник щоночі приходив на кладовище та плюндрував могилу Героя. Проживаючи недалеко від родини Захисника цей нелюд знущався та насміхався над їх горем, а також тероризував місцевих мешканців. Староста Іванівського старостату протягом останніх двох років неодноразова викликала відносно дій цієї особи поліцію, збирала місцевих жителів. Але жодні профілактичні, виховні та роз’яснювальні бесіди, не мали бажаного тривалого ефекту - вже за кілька тижнів чоловік знову брався за старе.

За фактом наруги над могилою військовослужбовця поліція розпочала розслідування.  На даний час злочинець відправлений до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом на примусове лікування.

Зрозуміло, що прапор України, за незалежність якої віддав життя ОЛАР Микола Михайлович, вже повернено на місце, фото відновлене.  І нехай більше ні в кого не підніметься рука на єдине, що цінного залишилось в родини, на святу пам’ять про рідну людину. Який загинув і за таких як цей негідник і за всіх нас, за Україну, щоб ми могли мирно працювати і жити, виховувати дітей.

Прикро що гинуть найкращі за найгірших!

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ