За ініціативи начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка на головній площі міста Подільськ відбулася чергова передача автівок-Перемоги та тепловізорів нашим Захисникам

Дата: 04.05.2023 14:43

В будь-якій громаді є військовослужбовці, які зараз несуть службу в Збройних силах України. Допомогти можна різними способами. Постійно проводяться збори на дрони, автомобілі, тепловізори, військову амуніцію, це те що коштує багато грошей і необхідно кожного дня.

Тому вкотре, за ініціативи начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка на головній площі міста Подільськ відбулася чергова передача автівок-Перемоги та тепловізорів нашим Захисникам.

Михайло Лазаренко, військовослужбовці та всі присутні подякували за любов до Батьківщини, вагому волонтерську допомогу у вигляді авто – Перемоги аграріям Подільщини:

Приватним підприємцям Савранської територіальної громади Волошеновському Руслану та Волошеновському Олександру;

Зеленогірській селищній раді на чолі з головою Калкатіним Володимиром;

керівнику ФГ «Олександр-Г» Глізнуці Володимиру;

ВО БФ «Тепло наших сердець»;

приватним підприємцям Савранської територіальної громади Димовськомв Миколі та Самойлюку Валерію;

керівнику ФГ «СУШКО-В» Сушко Олексію;

Також дякуємо керівникам сільських господарств та приватним підприємствам району :

Володимиру Бондарчуку, який придбав УАЗ причеп та 4 автомобільні шини;

Дмитру Руснаку, який придбав комплекти шин на два автомобілі;

Григорію Загородньому, який придбав 10 шин на камаз та 2 акумулятори 6 ст-200.

Окрема подяка Василю Гнидюку за здійснення технічного забезпечення та реставрації техніки для потреб ЗСУ.

Також, наші Герої отримали ТЕПЛОВІЗОРИ ВІД :

Колективу Подільської РВА;

Керівника господарства ТОВ «Агрофірма Кодима» Миколи Сорочана.

Крім того, спасибі Паровіну Максиму за придбання 6 приладів безшумної стрільби нашим Захисникам.

Найголовніше, що ми змогли усвідомити за цей період – це згуртованість нашого народу. Ми здобуваємо свободу, про яку мріяли наші пращури й саме тому, мусимо все витримати та з гідністю дивитися в очі наступним поколінням.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!