ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик та очікуваної вартості предмета закупівлі Розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць Любашівської селищної ради.

Дата: 08.05.2023 12:52

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

1. Підстава для виконання роботи:  рішення двадцять сьомої сесії Любашівської селищної ради восьмого скликання від 09 грудня 2022 року № 5336.

2. Характеристика об’єкта:

2.1. Місце розташування населеного пункту – с.Кричунове, с.Мала Василівка, с.Велика Василівка, с. Комарівка, с.Михайлівка, с.Покрівка Любашівської селищної ради Одеської області.

2.2. Орієнтована площа населеного пункту:

2.2.1. Площа існуюча с.Кричунове - 465,2266 га, с.Мала Василівка -203,2242 га , с.Велика Василівка -215,3508 га, с. Комарівка - 243,3525 га, с.Михайлівка - 89,2036 га, с.Покрівка - 200,4383 га.

2.2.2. Площа, яка передбачається Генеральним планом с.Кричунове – 465,3 га, с.Мала Василівка – 202,3 га, с.Велика Василівка – 214,7 га, с.Комарівка – 241,6 га, с.Михайлівка – 89,2 га, с.Покрівка – 200,4 га.

3. Замовник: Любашівська селищна рада Подільського району Одеської області

4. Вимоги до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту:

Документи і матеріали повинні відповідати вимогам:

-  Земельний кодекс України;

-  Закони України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр»;

- Порядок ведення Державного земельного кадастру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 № 1051;

- інші підзаконні нормативні акти та технічні норми, що застосовуються при встановленні (зміни) меж населених пунктів.

Виконання робіт щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів повинні здійснюватися із дотриманням вимог законодавства із захисту довкілля.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі Розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць Любашівської селищної ради. (послуги ДК:021:2015: (71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)) визначені під час розробки та затвердження тендерної документації уповноваженою особою.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 300 000 грн 00 коп. (Один мільйон триста тисяч гривень 00 коп) з ПДВ, вона передбачена кошторисом підприємства та річним планом закупівель на 2023 рік. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін. Уповноваженою особою здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься в інформація про ціни, що міститься в електронній системі закупівель “ProZorro”, а також шляхом запиту комерційних пропозицій від перспективних надавачів відповідних послуг.

Закупівля Розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць Любашівської селищної ради (71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні            послуги): https://www.dzo.com.ua/plans/25536883