12 травня Всесвітній день медичних сестер

Дата: 12.05.2023 08:10

Вітаю усіх медсестер та медбратів Любашівської селищної територіальної громади з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

Люди цієї професії приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини - її життя. Особливо у такий складний період протистояння України російському агресору, коли медичні сестри стають справжніми янголами-охоронцями для хворих, для поранених захисників України, які проходять реабілітацію у мережі медичних закладів.

Ви так само цілодобово тримаєте стрій разом із військовослужбовцями, бачите та мужньо переживаєте лихоліття війни, рятуєте життя, втішаєте, повертаєте здоров’я та надію.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя.

Миру та Перемоги нам усім!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ