Прощання з Героєм

Дата: 25.05.2023 08:38

Прощання з Героєм

24 травня 2023 року жителі Любашівської громади провели в останню путь свого земляка, Героя БАРСЬКОГО Юрія Миколайовича, який помер 22 травня 2023 року під час виконання службових обов’язків внаслідок серцево-судинної недостатності.

З перших днів війни матрос Юрій Барський, разом з бойовими побратимами стійко та безстрашно давав відсіч ворогу у найгарячіших точках на передовій на різних напрямках України і з честю виконував свій військовий обов’язок. Він пішов на війну вже вмотивований на Перемогу. Пройшов військове навчання НАТО в Іспанії. Вивозив з поля бою поранених побратимів, а пізніше і тіла загиблих.

Вірив у краще майбутнє, вірив у Перемогу та щодня невпинно наближав її. Але серце Захисника не витримало жахів війни.

Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Висловлюємо щирі співчуття родині захисника. Герої не вмирають, а навіки залишаючись в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису