Інвентаризація земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Дата: 30.05.2023 09:58

Відділ земельних відносин та охорони навколишнього середовища Любашівської селищної ради разом з представниками  філії «Ананьївського лісового господарства» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ», за участю депутата Любашівської селищної ради - члена постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Володимира Патрікана, проводили інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення які можливо передати під залісення на території Маловасилівського старостинського округу Подільського району Одеської області.

Цей захід проведено на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 р. №228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», рішення Ради національної безпеки і оборони від 29.09.2022 р. «Про охорону, захист , використання та відтворення лісів України в особливий період».