Святкування Міжнародного Дня захисту дітей в Любашівській громаді

Дата: 01.06.2023 13:36

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей в Любашівській громаді

Міжнародний день захисту дітей створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися рідного будинку або переїхали до інших регіонів.

Весело та гамірно сьогодні було біля Будинку культури в селищі Любашівка. Сотні дітей разом з батьками та вихователями, стали не лише глядачами, а й активними учасниками заходу, організованого за підтримки та сприяння Любашівського селищного голови Геннадія Павлова.

Відбулось нагородження дітей Любашівської селищної територіальної громади та викладачів за перемогу та участь у конкурсах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

На початку нагородження з Міжнародним днем захисту дітей, гостей привітав Любашівської селищний голова Геннадій Павлов. Побажав діткам якомога довше залишатися безтурботними, веселими, радісними, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків та щасливого майбутнього під мирним небом України!

Під час проведення свята, діти отримали солодку вату від Любашівського селищного голови.

А потім проводились ігри, розваги, веселощі, майстер-класи, змагання, все - заради здійснення дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя.

Адже дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій!