В Любашівській  громаді в останню дорогу провели земляка, вірного сина України Валерія ПОДОРОЖНЮКА

Дата: 05.06.2023 16:26

05 червня 2023 року,  у селі Покровка в останню дорогу провели захисника, мужнього воїна, нашого земляка, який віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за майбутнє кожного українця – Валерія ПОДОРОЖНЮКА.

Провести захисника України в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів нашої громади, друзі Героя, духовенство та представники селищної ради. Зустрічали Героя на колінах, живим коридором, з квітами та національною символікою.

Висловлюємо щирі співчуття родині захисника. Герої не вмирають, а навіки залишаючись в нашій пам’яті.

Ми продовжуємо платити високу ціну за свободу та незалежність нашої країни. Подвиг Захисника назавжди у нашій пам‘яті та в наших серцях. Вдячні йому за відвагу, мужність, велику жертву заради України та усіх нас.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!