Відкриваємо терміновий збір допомоги евакуйованим жителям Херсонщини, що постраждали від затоплення.

Дата: 08.06.2023 09:12

Українці з усієї країни продовжують об'єднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву греблі Каховської ГЕС.

Просимо ще раз показати свою солідарність з усім українським народом, та допомогти, як це ми уміємо і не раз допомагали.

Потрібна бутильована вода, насоси для відкачування води різної потужності, кошти перераховувати на рахунок ГО «Волонтерська організація «Архангела Михаїла»:

Карта Приватбанку 4246 0010 0394 1410

Рахунок ПриватБанку UA663052990000026004034921790

ЄДРПОУ 44723936, МФО 305299.

Воду, насоси та готівку приносити до медіа-центру Любашівської публічної бібліотеки.

Заздалегідь вдячні за допомогу.

Разом до Перемоги!