15 червня 2023 року вітали з 98-річчям жительку Любашівки – ПРОКОПЕНКО Ніну Саввівну.

Дата: 19.06.2023 12:00

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та голова ради ветеранів Галина Слободзян, привітали ветерана педагогічної праці Любашівської школи № 2 з днем народження та Днем захисту людей похилого віку, побажали зустріти 100-річний ювілей у мирній та вільній Україні, міцного здоров’я, благополуччя та сонячних днів, зігрітих турботою.

Вручили іменинниці квіти, подарунок та сучасні ходунки на колесах.

Ніна Саввівна залишилась без рідних, але не зважаючи на поважний вік, не почувається одиноко. Двічі на тиждень приходить соціальний працівник Тетяна Кулініч та щодня сусідка Ніна Ігнатовська, які допомагають та турбуються про неї.

Міцного здоров’я, довгого віку та мирного неба!