22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 08:10

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

В цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Перемогу.

Минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову.  Сьогодні знову кращі сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Честь і слава героям!

Вічна пам’ять загиблим!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ