День скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 10:03

День скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні

22 червня ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Цього дня ми згадуємо всіх, кому не судилося повернутися з війни, хто ціною власного життя подарував нам життя.

22 червня жителями селища Любашівка, представниками ради ветеранів, керівниками та працівниками структурних підрозділів Любашівської селищної ради були покладені квіти до Меморіалу загиблим воїнам в роки війни з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, в тому числі земляків, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України та всіх хто загтнув під час Другої Світової війни.

Сьогодні, під час повномасштабної війни росії проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, нашу незалежність.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим Героям!