28 червня День Конcтитуції України

Дата: 28.06.2023 08:16

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Вітаю вас із Державним святом – 27-ю річницею Дня Конституції України!

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність, свободу і незалежність України. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

Ми вдячні нашим воїнам-захисникам, що боронять державу на передовій! Вдячні кожному, хто відстоює права та інтереси українців на передовій та в тилу.

Нехай якнайшвидше скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

У День державного свята нехай міцніє віра у найголовнішу Перемогу нашого народу.

Слава Україні! Героям слава! Разом до Перемоги!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ