Любашівська селищна рада відправила допомогу мешканцям Херсонщини.

Дата: 30.06.2023 08:47

Любашівська селищна рада відправила допомогу мешканцям Херсонщини.

Чергова автівка з допомогою сьогодні зранку була відправлена з Любашівської громади Подільського району Одеської області області.

Завдяки спільним зусиллям, керівництва, волонтерської організації «Архангела Михаїлі» та жителів Любашівської громади було зібрано багато речей першої потреби для жителів Херсонщини: одяг, продукти, ковдри, подушки, засоби гігієни, медичні засоби, помпи для відкачування води,  питна вода та багато іншого.

«Щиро дякую всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги для Херсонщини. Наші люди неймовірні, швидко відгукнулись, несли все що могли. Дякую усім за розуміння, підтримку і готовність прийти на допомогу у важку хвилину», - прокоментував Любашівський селищний голова Геннадій Павлов під час завантаження автобусу.