ЗАПРОВАДЖЕНО ОБМЕЖЕННЯ В РОБОТІ РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Дата: 30.06.2023 09:31

ЗАПРОВАДЖЕНО ОБМЕЖЕННЯ В РОБОТІ РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

До уваги жителів Любашівської селищної територіальної громади та керівників підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, які проводять діяльність на території громади.

Згідно спільного наказу начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 14 червня 2023 року № 6 «Про деякі питання цивільного захисту населення в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану», зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією російської федерації проти України, з метою забезпечення громадської безпеки i порядку, збереження життя цивільних ociб на період дії правового режиму воєнного стану в період з 22:00 до 09:00 на території населених пунктів нашої області, в тому числі й на території Любашівської селищної ради:

- обмежено господарську діяльність підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та галузевої належності, у сферах обслуговування та розваг, у тому числі, але не виключно, розважальних комплексів, клубів, центрів, інших суб’єктів надання розважальних послуг населенню, шляхом заборони:

- використання світлових та/або подібних до світлових засобів, що погіршують демаскувальні ознаки території;

- використання звукового обладнання, апаратури, акустичних систем та/або інших музичних засобів;

- обслуговування населення поза та/або у приміщеннях і на відповідних територіях.

Також встановлено особливий режим в'їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та/або осіб без громадянства на території таких закладів у період з 23:00 до 09:00. В цей час на території таких закладів (у сферах обслуговування та розваг) заборонено перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та/або осіб без громадянства, за винятком військовослужбовців Збройних Сил України, інших складових Сил Оборони та працівників правоохоронних органів.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до п.5 даного Наказу: адміністрації всіх вище визначених закладів, власникам закладів та користувачам приміщень, земельних ділянок, розташованих у межах закладів, необхідно забезпечити:

- дотримання визначених цим Наказом заборон;

- організацію господарської діяльності з урахуванням вимог цього Наказу;

- негайне повідомлення органів Національної поліції та/або коменданта Одеської області у разі порушення громадянами, іноземцями та/або особами без громадянства вищезазначених заборон.