Професійні ризики медичних працівників інфекційних відділень, кабінетів інфекційних захворювань: гострі професійні захворювання

Дата: 03.07.2023 08:17

У рубриці #гігієна_праці_в_деталях разом з нашим експертом Юлією Пономарьовою - начальником відділу гігієни праці та атестації робочих місць розглядаємо важливу тему:

За інформацією від ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на території Миколаївської області на разі не зафіксовано жодних спалахів інфекційних хвороб і вищих рівнів захворюваності на інфекційні захворювання.

Враховуючи той факт, що влітку найчастіше спостерігаються випадки гострих кишкових інфекцій, особливо в контексті епідемічної ситуації, спричиненої наслідками підриву Каховської ГЕС, Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує про потенційні ризики професійних захворювань медичних працівників та процедуру їх розслідування.

Детальна інформація на нашому сайті за посиланням: http://surl.li/imwjc